Студентське життя

Студентське життя – особливий період для кожної молодої людини, яка вирішила здобути професійну освіту. Для одних – це довгоочікувані зміни, для інших – страх перед новим і незвіданим, та для кожного першокурсника дуже важливо мати друга-провідника, який би допоміг зорієнтуватися в метушливій і шаленій атмосфері студентського життя. Допомогти першокурсникам адаптуватися до нового середовища та якнайшвидше влитися в студентську сім’ю Львівського університету імені Івана Франка вирішили активісти студентського самоврядування.

Студентський профком

Первинна профспілкова організація студентів – це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.

Оздоровлення

Студенти та викладачі Університету щороку мають можливість відпочивати у Спортивно – оздоровчому таборі “Карпати”. Окрім того, беруть участь у міжгалузевій програмі “Оздоровлення студентів”, яку реалізовує АПОС.Крім того профком студентів щороку оздоровлює студентів і морі: ОСТ “Чорноморка”, СОТ “Буревісник”, а також на курортах Сонячний берег і Золоті піски Болгарії.

Фізичне виховання і спорт в університеті

Яскраве свідчення постійної турботи про здоров’я студентів Університету – чудовий навчально – спортивний комплекс, розташований у парковій зоні Погулянка у Львові. До комплексу входять: стадіон із легкоатлетичними секторами та ігровим майданчиками; спортивний комплекс із двома ігровими спортивними залами, залами боксу, боротьби, карате-до, атлантичної гімнастики, фітнес-аеробіки, лікувальної фізкультури.
У студентських гуртожитках № 2, 3 і 6 є спеціальні кімнати, обладнані тренажерами та спортивним інвентарем. Упродовж навчання в Університеті студенти можуть займатися у 26 групах спортивного вдосконалення із різних видів спорту. Важлива форма організації фізичного виховання студентів – позанавчальні фізкультурно -спортивні заходи. Кафедра фізичного виховання і спорту та Спортивний клуб щороку проводить студентську спартакіаду серед факультеті Університету із 15 видів спорту. Збірні команди Університету беруть участь у Універсіаді серед вищих навчальних закладів Львівщини, де в комплексному заліку часто посідають призові місця. Найуспішніше виступають команди Університету з дзюдо, самбо, карате-до, шахів, бадмінтону, гирьового спорту, баскетболу, гандболу, плавання волейболу.

Центр культури та дозвілля

Центр культури та дозвілля Університету працює і створює умови для естетичного розвитку особистості , сприяє виховання у студентської молоді моральних і культурних якостей, національної свідомості, розвитку й популяризації української та світової культури й мистецтва. У Центрі працюють мистецькі колективи та гуртки, які беруть участь у культурно-мистецькому житті Університету й області та відомі далеко за її межами.
Народна карела бандуристок “Зоряниця”, Народний камерний оркестр, Народна чоловіча хорова капела, “Прометей”, Народний ансамбль пісні і танцю “Черемош”, Народний дівочий хор “Ліра”, Заслужена хорова капела України “Боян”, Народний ансамбль сучасного танцю “Fantazy”, фольклорний гурт “Барва”.

Психологічна служба Львівського національного університету імені Івана Франка

Психологічна служба Львівського національного університету імені Івана Франка – це простір психологічного зростання та саморозвитку особистості. Служба пропонує здобути навички ефективної комунікації, самопрезентації, роботи в команді та багато іншого. Ви можете звернутися в психологічну службу по консультацію, якщо у вас виникають будь -які психологічні труднощі, питання або проблеми.
Адрес: вул. П. Дорошенка, 41, ауд. 103.
Тел.: 239-41-70 ( з 9.00 до 18.00 з понеділка по п’ятницю).

Інформація про гуртожиток

Студенти Правничого коледжу проживають у гуртожитку №2  (м. Львів, вул.Медової Печери, 39а тел.: 251-45-41).