Наукове стажування за кордоном

31.03.2016 | 15:52

Відповідно до  Угоди про  наукове співробітництво між Львівським національним університетом імені Івана Франка (Україна) та Ягеллонським університетом (Республіка Польща) викладачі Правничого коледжу пройшли наукове стажування на факультетах  Ягеллонського університету. Це один із найстаріших навчальних закладів Європи, де багатовіковий досвід та сучасне наукове життя вдало поєднані.

Вакула Ірина Юріївна, викладач кримінального права, стажувалась на кафедрі кримінального права під керівництвом доктора Володимира Врубеля, Бас Оксана Василівна, викладач української мови за професійним спрямуванням, –  на кафедрі Інституту східнослов’янських мов. Науковим керівником була доктор Катерина Глініанович.

Також у травні заплановано стажування у Жешівському університеті для викладача теорії права та держави Федика Сергія Євгеновича.

Наші колеги відзначили високий рівень навчання у Ягеллонському університеті, використання сучасних технологій і методів навчання, демократичність у спілкуванні зі студентами. А також звернули увагу на те, що відмінна риса європейської освіти − це великий наголос на самоосвіту.

Викладачі нашого коледжу брали участь у лекційних та семінарських заняттях, мали можливість працювати у Бібліотеці Ягеллонського університету, яка має більше 6 млн одиниць зберігання із різних галузей науки. Тепер вони будуть ділитись набутим досвідом зі своїми студентами та педагогічними працівниками.

IMG_2960 IMG_2949IMG_3139