Напередодні Дня адвокатури студенти Правничого коледжу приймали відомого адвоката Мицика Олега Володимировича, який залюбки погодився поспілкуватись про свою роботу.

19.12.2019 | 12:02

Як сказав у свій час Рамон Гомес Де Ла Серна, Адам не зміг розлучитися з Євою, оскільки не знайшов собі адвоката.

Напередодні Дня адвокатури студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка приймали відомого адвоката Мицика Олега Володимировича, який залюбки погодився поспілкуватись про свою роботу.

Юриспруденція – складний та багатовекторний вид діяльності, тому студенти-правники замислюються, який напрямок правової професії їх більше приваблює, та у якій галузі будуть застосовувати свої знання.

Зустріч пройшла в простій невимушеній атмосфері. Студенти дізнались про тонкощі роботи адвоката та з великим інтересом слухали цікаві історії із практики Олега Володимировича.

Під час розмови майбутні юристи довідались про те, як підготувати себе до роботи в адвокатурі, які труднощі доведеться подолати. Також обговорили нагальні правові проблеми та реформи, що відбуваються в Україні.

Крім того, пан Олег відзначив, якими навичками та вміннями повинен володіти правник для успішного ведення справ і захисту прав та інтересів громадян та юридичних осіб.

Особливу увагу діючий адвокат приділив питанням етичного та ціннісного підходів в процесі здійснення адвокатської діяльності. Пояснив про шляхи побудови успішної комунікації з клієнтами, суддями, слідчими, прокурорами.

Студенти з цікавістю слухали про правовідносин адвоката та клієнта, особливості захисту прав та інтересів в умовах судової реформи та змін процесуального законодавства, проблем в адвокатській практиці.

Треба зауважити, що подібні зустрічі з представниками практичної сфери є вже доброю традицією в Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка. Це дає змогу студентам визначити себе в юриспруденції та зробити в подальшому вірний професійний вибір.

Довідково : День адвокатури — професійне свято України. Відзначається щорічно 19 грудня. Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» , згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.