Суховерська Зеновія Зіновіївна

Наукові інтереси

Кримінально-правові підстави зміни та скасування судових рішень в кримінальному судочинсві України

Курси

Публікації

З. Суховерська. Історико-правові аспекти становлення та розвитку інституту кримінально-правових підстав для зміни або скасування рішень суду в кримінальному судочинстві України// Публічне право. – 2012. – № 1 .-С.343-352.

З.Суховерська. Неправильне застосування норм Загальної частини кримінального закону як підстава для зміни або скасування судових рішень // Європейські перспективи. – 2012. – № 3. –С.68-73

З.Суховерська. Неправильне застосування норм Особливої частини кримінального закону як підстава для зміни або скасування судових рішень //Науковий вісник херсонського державного університету. – 2016. – №1.– С.46-50.

З.Суховерська. Історико-правові аспекти становлення та розвитку інституту кримінально-правових підстав для зміни або скасування рішень суду в кримінальному судочинстві України//Перша Всеукраїнська науково-практична конференція.- Економіко-правові виклики 2012 року  , 4 листопада 2011 року, м. Львів

З.Суховерська. Підстави зміни та скасування рішень суду у зв’язку неправильним застосуванням норм Оособливої часини кримінального закону//Міжнародна науково-практична конференція на тему: Розвиток правової системи України в умовах сьогодення, 6-7 травня 2016 року , м.Харків.

З.Суховерська. Справедливість як вимога, що пред’являється до вироку //Міжнародна науково-практична конференція на тему: «Особливості розвитку публічного та приватного права в Україні», 15-16 липня 2016 року, м.Харків.

 

 

Біографія

Я, Суховерська Зіновія Зеновіївна, народилася, 21 грудня 1983 року в селі Любинці, стрийського району Львівської області. У 1989 році пішла у перший клас Братківської середньої школи, яку закінчила в 2000 році із золотою медаллю та вступила до Львівського національного університету імені Івана Франка на юридичний факультет.

У 2005 році закінчила повний курс загаданого факультету за спеціальністю Правознавство. Після закінчення університету присвоєно кваліфікацію магістр права.

З листопада 2005 року працювала провідним спеціалістом-юрисконсультом Львівського обласного  територіального відділення Антимонопольного комітету України. В травні наказом Голови територіального відділення призначена на посаду головного спеціаліста-юрисконсульта. З 01 вересня 2008 року звільнена за власним бажанням і приступила до виконання обов’язків викладача Правничого коледжу ЛНУ.ім. Івана Франка.

В листопаді 2009 року вступила до аспірантури Львівського національного університету на юридичний факульет за спеціальністю 12.00.09 -кримінальний процес і криміналістика.

З 31.08. 2015 призначена на посаду завідувача лабораторії національно-патріотичного виховання Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка

Методичні матеріали

Розклад