Персонал

Секретаріат дирекції

Циклова (предметна) комісія з професійно-орієнтованихних дисциплін

заступник директора, викладач (сумісник)КРУПЕЙ Назар Степановичзаступник директора, викладач (сумісник)
доцент, кандидат наукБЕК Юліан Богуславовичдоцент, кандидат наук
доцент, кандидат наукСТАСИШИН Андрій Васильовичдоцент, кандидат наук
доцент, кандидат наукЦІКАЛО Володимир Ігоровичдоцент, кандидат наук
викладач, кандидат наукБОГОНЮК Галина Іванівнавикладач, кандидат наук
викладачВАКУЛА Ірина Юріївнавикладач
викладач, кандидат наукГУДЗ Богдан Даниловичвикладач, кандидат наук
викладачДОМАШОВЕЦЬ Віталій Степановичвикладач
викладачКОГУТ Валентина Миколаївнавикладач
викладачКОНЮШИН Юлія Іванівнавикладач
викладач, кандидат наукКРУГЛЯКОВА Віра Володимирівнавикладач, кандидат наук
викладач (сумісник)МЕДВІДЬ Вікторія Богданівнавикладач (сумісник)
викладачПАЛІЄНКО Христина Володимирівнавикладач
викладачСТАНЬКО Тарас Романовичвикладач
викладач (сумісник)СУХОВЕРСЬКА Зеновія Зіновіївнавикладач (сумісник)
викладач, кандидат наукУТКО-МАСЛЯНИК Юлія Мирославівнавикладач, кандидат наук
викладач, кандидат наукЦАРУК Ольга Віталіївнавикладач, кандидат наук
викладач, кандидат наукЯКУБІВСЬКИЙ Ігор Євгеновичвикладач, кандидат наук

Циклова (предметна) комісія з гуманітарних та соціально-економічних дисциплін

викладачКУПЕЦЬКА Олена Ігорівнавикладач
викладачМЕДВІДЬ Василь Осиповичвикладач
викладач, кандидат наукРАВЛІНКО Зоряна Петрівнавикладач, кандидат наук
викладач (сумісник)СЕНИК Віталій Анатолійовичвикладач (сумісник)
викладачСОРОКА Галина Михайлівнавикладач
викладачТУВАКОВ Араз Миколайовичвикладач
викладач, кандидат наукФЕДИК Сергій Євгеновичвикладач, кандидат наук

Циклова (предметна) комісія з фундаментальних дисциплін

викладач, кандидат наукБРИЙОВСЬКА Ірина Богданівнавикладач, кандидат наук
викладачНОВОСЯДЛО Ірина Юріївнавикладач
викладачРЕВЕР Олександра Юріївнавикладач

Лабораторія національно-патріотичного виховання

Лабораторія практичного права

завідувачЯРЕМКІВ Галина Данилівназавідувач
старший лаборантМЕДВІДЬ Вікторія Богданівнастарший лаборант

Навчальна лабораторія" Комп’ютерний клас"