28 квітня 2016 року в Правничому коледжі відбувся літературний захід з нагоди відзначення в цьому році 150-річчя з Дня народження видатного українського історика, політичного та громадського діяча Михайла Сергійовича Грушевського

28.04.2016 | 14:34

      28 квітня 2016 року в Правничому коледжі відбувся літературний захід з нагоди відзначення в цьому році 150-річчя з Дня народження видатного українського історика, політичного та громадського діяча Михайла Сергійовича Грушевського на тему: “Михайло Грушевський: життя і діяльність очима потомків”.

     Кожен подібний ювілей – це, безумовно, знаменна подія. Але, як зазначав сам М.Грушевський:“є події, що по короткім часі мають виключно історичне, сказати б, антикварне значення; є знов такі, що служать вихідною точкою для дальших поколінь на довгий час, сотворюють для них цілком нові обставини життя, виносять на верх змагання й ідеї, що стають боєвим прапором для віків, святощами для одних і страхом для других”. Саме такого звучання набувають сьогодні роковини М.Грушевського, адже з багаторічного небуття повертаються не тільки його ім’я й творчість, а й безцінний історичний досвід, зневажати який ми просто не маємо права.           

“Пам’ятаймо – ми репрезентуємо великий народ і повинні репрезентувати його гідно та достойно…”(М.Грушевський).

Грушф1 Грушф2 Грушф3Грушф4

Груш9Груш8 Груш10 Груш7 Груш12 Груш14