Зустріч студентів Правничого коледжу з відомим адвокатом Андрієм Гринчуком

20.12.2016 | 11:32

19 грудня до Дня адвокатури України відбулась зустріч студентів Правничого коледжу з відомим адвокатом Андрієм Гринчуком.
Директор Правничого коледжу, представляючи гостя, зазначив: «Юридична фірма “Гринчук і партнери” за результатами 2016 року ввійшла до “бронзової ліги” рейтингу п’ятдесяти найкращих юридичних фірм України. Сьогодні ми запросили одного із співзасновників цієї фірми, щоб дізнатись, завдяки чому вони досягли такого рівня, а також, щоб студенти побачили конкретний приклад успішного юриста, який здобув освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка».
Андрій Гринчук розповів студентам про специфіку роботи адвоката, а свій вибір професії пояснив так: «Мені сподобалось, як професію адвоката описує юридична преса, а також свобода, з якою пов’язана адвокатська діяльність».
Студенти брали активну участь у зустрічі, маючи можливість поставити гостю запитання.
Відповідаючи на питання про найважливішу та найпотрібнішу дисципліну під час навчання, Андрій Гринчук зазначив, що теорія права та держави є підвалиною розуміння правової системи країни, а також закликав студентів не обмежуватись лише знаннями, які одержують у навчальному закладі, а й працювати самостійно, зокрема, читаючи англомовні праці.
На запитання про Правничу школу Львівського національного університету імені Івана Франка, відмий адвокат відповів, що саме юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка, випускником якого він є, на високому рівні дає те, що треба знати і уміти висококваліфікованому, практикуючому юристу.
На думку Андрія Гринчука, основне, що має дати навчальний заклад, – це вміння критично мислити і робити власні висновки.
Також Андрій Гринчук обговорив зі студентами сучасні проблеми адвокатури, зокрема, ототожнення адвоката з клієнтом та проблему корупції,
розповів студентам про можливість співпраці, а також закликав долучатись до живого права.