Зустріч студентів Правничого коледжу з представниками агенції іноземних мов «Руна».

13.09.2016 | 01:38

У межах впровадження нової Концепції вивчення іноземних мов у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась зустріч студентів Правничого коледжу з представниками агенції іноземних мов «Руна». Ця агенція є сертифікованим екзаменаційним центром ESOL Кембриджського університету.
Студентам детально розповіли про навчання за методиками Кембриджського університету, по завершенні якого студенти матимуть можливість складати міжнародний іспит Cambridge English. Успішне складання цього іспиту гарантує отримання сертифікату, який дійсний протягом усього життя і визнається у провідних установах усього світу.

Руна Руна2 Руна3 Руна4