З нагоди Дня адвокатури України відбулась зустріч студентів Правничого коледжу з адвокатами Василем Медведем та Тарасом Радковським

21.12.2017 | 10:18

19 грудня до Дня адвокатури України відбулась зустріч студентів Правничого коледжу з адвокатами Василем Медведем та Тарасом Радковським. У наш час адвокат несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, його праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено. Запрошені представники даної професії успішно закінчили Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка, що стало для них стартом для здобуття відповідної юридичної професії.
На зустрічі говорили про історію світової та української адвокатури, становлення її як професії. Поважні гості розповідали студентам про специфіку роботи адвоката, переваги та недоліки професії, поділились власним досвідом адвокатської практики.
Розповідаючи про особливості даної професії Тарас Радковський зазначив:«Бути адвокатом не так просто. Адвокатський статус накладає великі обов’язки, кожну проблему, яку необхідно вирішити, вже сприймаєш, як свою власну. Але, надавши якісну правову допомогу людині і отримавши позитивний результат у вирішенні тієї чи іншої справи, отримуєш дійсно задоволення та гордість за свою працю». А також закликав студентів не обмежуватися тільки знаннями, які вони черпають у навчальному закладі.
Відповідаючи на запитання студентів, що потрібно для того щоб стати успішним адвокатом, Василь Медвідь відповів, що меншою мірою треба бути юристом з погляду правових знань, а більшою мірою-філософом , психологом та лікарем для клієнта. Та наголосив, що для справжнього адвоката безвихідних ситуацій не повинно існувати.
В ході зустрічі обговорювали зі студентами сучасні проблеми адвокатури, зокрема, ототожнення адвоката з клієнтом, проблему корупції та розповідали про можливість стажування та співпраці.