Випускники Правничого коледжу отримали дипломи!

07.07.2016 | 01:22

Під час урочистої академії, що відбулася 6 липня 2016 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, випускники Правничого коледжу заочної та денної форми навчання, які завершили свою підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодшого спеціаліста», отримали дипломи.
На цю визначну подію завітали почесні гості – випускники Правничого коледжу: начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Жукровський Ярослав Іванович, голова екзаменаційної комісії Правничого коледжу, Голова правління громадської організації Інститут права та антикризових стратегій «Про право», радник генерального директора ПАТ «Львів ОРГРЕС»Тимофіїв Роман Михайлович.
З вітальним словом до випускників коледжу звернувся директор Правничого коледжу, доцент Цікало Володимир Ігорович, який привітав випускників із закінченням навчання в коледжі та початком нового етапу в житті, побажав їм реалізації планів і задумів, впевненості в своїх силах, а також закликав продовжити навчання в Львівському національному університеті імені Івана Франка на юридичному факультеті, відзначивши високий рівень викладацького складу даного факультету, престижність диплому, а також декларував подальшу підтримку студентам під час навчання.
«Бажаю після закінчення навчання не розчинитись в юридичному середовищі, а завжди підтримувати зв’язок, що буде запорукою Вашого успіху»-закликав випускників Роман Михайлович Тимофіїв.
Янкова Аліна – староста однієї з груп, голова студентського самоврядування коледжу, член Вченої ради Університету – від імені усіх випускників Правничого коледжу висловила подяку викладачам коледжу за їхню віддану працю та високий рівень отриманих знань в галузі права.

Диплом диплом2 диплом3 диплом7

дипломи8