Випускники Правничого коледжу отримали дипломи про освіту

11.07.2017 | 20:46

Під час урочистої академії, що відбулася 10 липня 2017 року в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка, випускники Правничого коледжу заочної та денної форми навчання, які завершили свою підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодшого спеціаліста», отримали дипломи.
З вітальним словом до випускників коледжу звернувся директор Правничого коледжу, доцент Цікало Володимир Ігорович, який привітав випускників із закінченням навчання в коледжі та початком нового етапу в житті та наголосив, що основною перспективою наших випускників є продовження навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, відзначивши високий рівень викладацького складу даного факультету та престижність диплому.
«Звичайно після завершення навчання будуть і радості з перемогами, і розчарування з ураженнями, але, якби непросто вам було, хочеться побажати кожному з вас, перш за все, завжди залишатися людьми, що буде запорукою Вашого успіху. Робіть добро, підтримуйте ближніх, все залежить від Вас.» – закликав випускників проректор науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’ян Володимирович Лозинський.