Викладачі Правничого коледжу на XVI Міжнародному економічному форумі

08.11.2016 | 12:26

3-4 листопада у Львові відбувся XVI Міжнародний економічний форум під назвою «Львівщина – фабрика Європи», який проходив під патронатом Президента України. Упродовж двох днів захід відвідало близько 1500 учасників, серед яких керівництво держави та області, іноземні інвестори, підприємці, дипломати, представники міжнародних фондів, бізнес асоціації та банків.

До форуму долучились і викладачі Правничого коледжу з економічної теорії Стасишин Андрій Васильович та Круглякова Віра Володимирівна.

У перший день учасники форуму обговорили перспективи розвитку економіки, інвестиційні та економічні переваги України, залучення інвестицій та ведення зовнішньоекономічної діяльності; переваги для ведення бізнесу, рівень безробіття, освіченості персоналу та оплати і оподаткування праці.

На форумі виступив і Президент України Петро Порошенко, який зазначив, що Галичина є одним із лідерів в Україні з прямих іноземних інвестицій.

Протягом другого дня у Музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня» відбулась окрема дискусійна панель, присвячена розвитку агропромислового сектору. Українські та закордонні бізнесмени, експерти, урядовці ділились досвідом із виробництва продукції з доданою вартістю, залучення додаткових фінансових ресурсів та ефективного партнерства із міжнародними компаніями. У дискусії взяли участь заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі – торговий представник України Наталія Микольська та заступник Міністра аграрної політики та продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

mef 4 2 1 37