Вітаємо команду студенів Правничого коледжу з перемогою у змаганнях в рамках Спартакіади Львівського національного університету імені Івана Франка з футболу

14.04.2016 | 16:10

Вітаємо команду студенів Правничого коледжу з перемогою  у змаганнях в рамках Спартакіади Львівського національного університету імені Івана Франка з футболу, в яких взяла участь  21 команда представників факультетів і коледжів Університету різних, у тому числі, старших курсів! Команда Правничого коледжу складається із студентів 2 і 1 курсів, які незважаючи на свій молодий вік, проявили потяг до перемоги і спортивний досвід! Бажаємо нашим переможцям здоров’я, успіхів, невичерпної життєвої енергії, величезної сили волі та нездоланного бажання перемагати!

футболфутбол