Вітаємо директора Правничого коледжу Цікала Володимира Ігоровича з уродинами!

01.06.2019 | 13:37

Вітаємо директора Правничого коледжу Цікала Володимира Ігоровича з уродинами!

Бажаємо, щоб все, що Ви задумали, здійснилося, щоб подолали всі перешкоди і домоглися поставлених цілей! А ми з радістю Вам у цьому допоможемо! Нехай цей день стане точкою, яка залишить позаду всі роки наполегливої напруженої праці, безсонних ночей, хвилювань і тривог, коли Ви йшли до сьогоднішньої мети. Нехай далі Вас чекають тільки приємні моменти і легкі перемоги.
Сердечно зичимо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та наснаги, родинного затишку, благополуччя і добра.
Нехай кожен Ваш день буде наповнений корисними справами і теплом людських відносин, а мрії втілюються у життя та приносять бажану радість і задоволення.
Щедрої долі та нехай таланти Вашого розуму і душі успішно служать народу України!