Відбулась урочиста академія з нагоди вручення дипломів випускникам Правничого коледжу

12.07.2018 | 18:56

10 липня 2018 року в Актовій залі відбулася Урочиста академія з нагоди вручення дипломів про вищу освіту випускникам Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка, які завершили свою підготовку за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодшого спеціаліста».

З вітальним словом до випускників коледжу звернувся директор Правничого коледжу, доцент Цікало Володимир Ігорович, який привітав випускників із закінченням навчання в коледжі та початком нового етапу в житті. Він наголосив на тому, що основною перспективою наших випускників є продовження навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, відзначивши високий рівень викладацького складу цього факультету та престижність диплому.

Окрім того, молодих спеціалістів привітав Голова екзаменаційної комісії Правничого коледжу Тимофіїв Роман Михайлович який, звертаючись до випускників, наголосив на високій місії, яку мають правники у  суспільстві – захищати конституційні права і свободи громадян.

До привітань також приєднався заступник декана юридичного факультету Різник Сергій Васильович, який ознайомив випускників коледжу з умовами продовження навчання на юридичному факультеті і запевнив, що їх чекають там.

Надалі випускники поділилися своїми враженнями від навчання у Правничому коледжі Львівського університету. Зокрема, молоді спеціалісти висловили подяку викладачам, наставникам та батькам, а також запевнили, що будуть гідно нести звання випускника Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.