В Правничому коледжі відбулась інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?»

22.11.2017 | 21:46

В Правничому коледжі відбулась інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» між студентами перших курсів. Було створено чотири команди по п’ять учасників у кожній. (Фортуна, “Legends”, “Winners”, “Фенікс”). Для гри були запропоновані питання з теорії держави і права, історії, судових і правоохоронних органів, а також була рубрика «Різне», в якій питання були сформовані із відеозвернень студентів юридичних факультетів інших Вузів. Учасники активно обговорювали питання, давали цікаві та неоднозначні відповіді. Учасники та глядачі отримали масу задоволення та емоцій, а головне – перевірили свої знання. Метою таких заходів є спрямувати діяльність студентів на активізацію творчого та розумового потенціалу, пов’язаного з вивченням відповідних дисциплін; стимулювати до поглиблення знань шляхом змагань інтелектуального характеру; виховувати манери ділового спілкування, швидкого реагування у відповідності до ситуацій; розвивати комунікабельність студентів та їх вміння дискутувати. Вітаємо переможців -команду «Winners», бажаємо творчої наснаги та нових досягнень!