Урочиста академія з нагоди початку нового навчального року!

01.09.2016 | 17:55

1 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась Урочиста академія з нагоди початку нового навчального року, в якій взяли участь ректор  Володимир Мельник, Міністр інфраструктури України, колишній студент  Університету Володимир Омелян,  декани факультетів та директори коледжів, викладачі,студенти-першокурсники та їх батьки.

Після цього відбулась зустріч студентів першого курсу Правничого коледжу  з директором  Володимиром Цікалом. На цю зустріч завітали викладачі, а також декан юридичного факультету Бурдін Володимир Миколайович та проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Лозинський Мар’ян Володимирович.

Володимир Ігорович привітав студентів із початком навчання, побажав їм успіхів у здобутті правничої освіти реалізації задумів і планів, а також висловив сподівання, що першокурсники завжди пам’ятатимуть і керуватимуться словами присяги: «Наполегливо і сумлінно вчитися, бути відданим Україні і гідно нести високе звання студента Львівського національного університету імені Івана Франка».

Від імені Ректорату студентів Правничого коледжу привітав із приєднанням  до академічної спільноти Університету  проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку. Мар’ян Володимирович побажав не втратити час даремно, використовувати усі можливості і ставати будівничими правничої  України.

Декан юридичного факультету зазначив, що на сьогодні важко переоцінити роль кваліфікованого правника, а також запросив студенів Правничого коледжу здобувати навчання на юридичному факультеті. Він наголосив, що вважає першокурсників Правничого коледжу  студентами юридичного факультету.

Голова студентсько ї Ради Правничого коледжу Андрій Цесляк презентував студентам першого курсу організацію роботи Правничого коледжу, а також розповів про діяльнісь органів студентського самоврядування та профспілкової організації та запросив приєднуватись з новими ідеями до них.

Від всіх першокурсників виступила студентка Олександра Хільчук: «Хочу подякувати за привітання, які тут пролунали. Сподіваємось, що найкраще ще попереду. Ми, в свою чергу, також обіцяємо старанно вчитись, готуватись до семінарів, бути активними не лише в питаннях навчального процесу, а й в організаційних моментах за для процвітання Правничого коледжу Львівського національного університету ім. І. Я. Франка. Щоб з кожним роком він збирав все більше охочих навчатися тут».

IMG_3858 IMG_3857 IMG_3860 IMG_3882 IMG_3892 IMG_3897 IMG_3907 IMG_3908 IMG_3913 IMG_5427 IMG_5447 IMG_5468 IMG_5475 IMG_5485 IMG_5504