Урочиста Академія з нагоди початку нового навчального року

03.09.2018 | 18:04

1 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась Урочиста Академія з нагоди початку нового навчального року. Після святкової літургії у церкві Преображення Господнього, на площі перед пам’ятником Іванові Франку зібралась академічна спільнота та гості свята для проведення урочистої посвяти першокурсників у студенти Львівського національного університету імені Івана Франка.
Під час урочистостей університетську спільноту привітав Ректор Львівського національного університету імені Івана Франка, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник. Володимир Петрович відзначив високу місію, яку мають студенти та працівники Львівського університету, а також закликав молодь бути активними творцями власного майбутнього.
В продовження цього відбулась зустріч студентів першого курсу Правничого коледжу з директором Володимиром Цікалом. На цю зустріч завітали викладачі, а також проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Лозинський Мар’ян Володимирович.

Директор Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка привітав студентів із початком навчання, побажав їм успіхів у здобутті правничої освіти реалізації задумів і планів, а також висловив сподівання, що першокурсники завжди пам’ятатимуть і керуватимуться словами присяги: «Наполегливо і сумлінно вчитися, бути відданим Україні і гідно нести високе звання студента Львівського національного університету імені Івана Франка». В продовження зустрічі Володимир Ігорович на прикладі презентації актуального розкладу занять ознайомив першокурсників із особливостями організації навчального процесу в Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка.

Також наголосив, що основною перспективою наших випускників є продовження навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, відзначивши високий рівень викладацького складу даного факультету та престижність диплому.
Від імені Ректорату студентів Правничого коледжу привітав із приєднанням до академічної спільноти Університету проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку. Мар’ян Володимирович побажав не втратити час даремно, використовувати усі можливості, які надає Львівський національний університет імені Івана Франка.

Голова студентської Ради Правничого коледжу Андрій Семигіновський презентував студентам першого курсу організацію роботи Правничого коледжу, а також розповів про діяльність органів студентського самоврядування та запросив приєднуватись з новими ідеями до них.
Від всіх першокурсників виступив студент Назар Мазяр: «Хочу подякувати за привітання, які тут пролунали. Ми зробили свідомий крок у доросле життя – обрали професію. Тепер наш успіх залежатиме, насамперед, від власного бажання вчитися і розвиватися. »
На завершення зустрічі студенти мали можливість продовжити пізнавати особливості навчання в коледжі в більш вузькому колі під час знайомства із порадниками своїх груп.