Урочиста Академія з нагоди початку нового навчального року

04.09.2017 | 09:19

1 вересня у Львівському національному університеті імені Івана Франка відбулась Урочиста Академія з нагоди початку нового навчального року. Після святкової літургії у церкві Преображення Господнього на площі перед пам’ятником Іванові Франку зібралась академічна спільнота та гості свята для проведення урочистої посвяти першокурсників у студенти Львівського національного університету імені Івана Франка
В продовження цього відбулась зустріч студентів першого курсу Правничого коледжу з директором Володимиром Цікалом. Володимир Ігорович привітав студентів із початком навчання, побажав їм успіхів у здобутті правничої освіти реалізації задумів і планів, а також наголосив, що основною перспективою наших випускників є продовження навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, відзначивши високий рівень викладацького складу даного факультету та престижність диплому.
Голова студентської Ради Правничого коледжу Олександра Хільчук презентувала студентам першого курсу організацію роботи Правничого коледжу, а також розповіла про діяльність органів студентського самоврядування та профспілкової організації та запросила приєднуватись з новими ідеями до них.
Від всіх першокурсників виступив студент Андрій Семегиновський: «Хочу подякувати за привітання, які тут пролунали. Ми обрали престижний, але водночас і дуже відповідальний фах. Від кожного з нас залежить, що ми винесемо після навчання. Любіть своє покликання, любіть людей, яким ви дуже швидко будете потрібні, любіть батьків, які весь час були , є і будуть з Вами».