Урочиста академія з нагоди двадцятиліття заснування Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка

30.05.2017 | 23:08

29 травня 2017 року відбулась Урочиста академія з нагоди двадцятиріччя заснування Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.
Трохи історії: Правничий коледж створений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 29 травня 1997р. «Про вдосконалення мережі вищих та професійно-технічних закладів» на базі ліквідованого Львівського технікуму промислової автоматики. В червні 1997 року розроблено у Міністерстві освіти і науки України навчальний план підготовки спеціалістів-правознавців, здійснено перший набір студентів, сформовано штати новоствореного навчального закладу.

«За період з 1997 року здійснено 17 випусків на денній формі навчання і 16 на заочній. На сьогоднішній день серед випускників коледжу є 1200 студентів денної форми навчання і 300 студентів заочної. Враховуючи таку кількість випускників, можна вважати, що коледж вже виконав свою місію, але,сподіваюсь, що будемо й надалі працювати у цьому напрямку»,− зазначив директор Правничого коледжу доцент Володимир Ігорович Цікало на початку Урочистої академії.

Від імені академічної спільноти Львівського національного університету імені Івана Франка з вітальним словом до усіх присутніх звернувся ректор професор Володимир Петрович Мельник: « Відкриття Правничого коледжу − це не просто створення чергового структурного підрозділу, яке відбулося двадцять років тому, це − виконання Університетом своєї державницької місії підготовки висококваліфікованих правознавців. Оцінка діяльності коледжу однозначна: за роки свого існування Правничий коледж відбувся як повноцінний структурний підрозділ Львівського національного університету імені Івана Франка».
Також Володимир Петрович відзначив, що Правничий коледж
формує не тільки професійні компетентності у студентів, а передусім формує молоду людину як носія цінностей українства: «Серед вступників є представники усіх областей України, що є свідченням того, що Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка готує фахівців у правовій сфері для усієї України».
На завершення своєї промови ректор Університету сказав: «Приємно, що серед випускників Правничого коледжу є люди, які сьогодні вирішують політику держави у галузі права. Університет робитиме все, щоб якість підготовки правників і надалі залишалась на такому високому рівні».
«Для мене Правничий колеж є рідним, адже свою викладацьку кар’єру я розпочав саме у цьому навчальному закладі», − такими словами розпочав свою вітальну промову декан юридичного факультету професор Бурдін Володимир Миколайович. Звертаючись до студентів він, наголосив, що важливо примножувати і поглиблювати свої знання, отримані у коледжі, адже: «Амбітний, потужний академічний потенціал коледжу дає можливість випускникам гордо називатися львівськими правниками. Тож ласкаво запрошую вас продовжити навчання у стінах Львівського національного університету на юридичному факультеті!»
Проректор з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Лозинський Мар’ян Володимирович звернувся до студентів такими словами: «Бажаю вам брати активну участь у тому, щоб наша Україна справді увійшла у лоно європейських країн. Я на це надіюсь і знаю, що ви − наше майбутнє, що ви дуже багато для цього зробите, адже ви – найкращі!»
За результатами атестації Мандзій Любомира Степанівна відзначила високий рівень професійності викладачів Правничого коледжу. Також директор Львівського департаменту освіти і науки висловила слова вдячності усім, хто був долучений до становлення Правничого коледжу, і від імені Львівської обласної державної адміністрації вручила грамоти.
З нагоди урочистості студенти першого та другого курсів Правничого коледжу підготували святковий концерт, під час якого мали нагоду привітати випускники Правничого коледжу та поділитися своїм досвідом.
«Правничий коледж заклав міцний фундамент знань,який дав змогу реалізувати себе. Я горджуся тим, що закінчив Правничий коледж!»- у вітальному слові наголосив випускник 2001 року, а зараз начальник Головного територіального управління юстиції у Львівській області Жукровський Ярослав Іванович.
Також Ярослав Іванович запросив студентів Правничого коледжу після завершення навчання працювати в органах юстиції.