У Правничому коледжі відбувся День відкритих дверей та перше заняття профорієнтаційних курсів«Молоді правники» з основ загальної теорії держави та права

13.05.2017 | 14:49

Відповідно до Плану проведення заходів Львівського національного університету імені Івана Франка 13.05.2017 року відбувся День відкритих дверей у Правничому коледжі, за адресою вул. Дорошенка, 33, аудиторія 402.
До навчального корпусу Правничого коледжу завітали абітурієнти та їхні батьки. Зі вступним словом до присутніх звернувся директор Правничого коледжу Цікало Володимир Ігорович, який зазначив, що Львіський національний університет імені Івана Франка є одним з найпрестижніших вищих навчальних закладів нашої країни, ознайомив з історією створення, структурою Університету, зокрема і Правничого коледжу як одного із структурних підрозділів, зазначивши, що цього року ми відзначаємо двадцять років із дня його заснування. Окрім того, абітурієнтів було ознайомлено з організацією навчального процесу, матеріально-технічною базою, можливостями, які отримує кожен майбутній студент для навчання, проживання та дозвілля, а також Володимир Ігорович наголосив, що основною перспективою наших випускників є продовження навчання на юридичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка, відзначивши високий рівень викладацького складу даного факультету та престижність диплому.
Завершення заходу було присвячено відповідям на численні запитання гостей щодо вимог до навчання в коледжі, порядку проходження практики, умов проживання в гуртожитках та реформи стипендіального забезпечення.
У продовження зустрічі всі бажаючі мали змогу відвідати перше заняття профорієнтаційних курсів «Молоді правники» з основ загальної теорії держави та права, яке провів доцент Федик Сергій Євгенович.