У Правничому коледжі відбулась Урочиста академія з нагоди Дня юриста!

9 жовтня у Правничому коледжі відбулась Урочиста академія з нагоди Дня юриста!
З вітальним словом до випускників коледжу звернувся директор Правничого коледжу, доцент Цікало Володимир Ігорович, який привітав студентів із святом, наголосивши, що вважає їх уже юристами за покликанням та побажав передусім успіхів у навчанні, що на даний момент є основним завданням для студентської спільноти, а в подальшому продовжити навчання на юридичному факультеті та здобути відповідний рівень вищої освіти. Представляючи гостей, Володимир Ігорович згадав про Проект Закону про юридичну (правничу) освіту і загальний доступ до правничої професії зауваживши , що однією з новел даного акту є визнання тільки 4 юридичних професій: суддя, адвокат, нотаріус та прокурор: «Ми скористалися цією спірною нормою щоб привернути Вашу увагу до неї і на сьогоднішню зустріч запросили представників даних професій, які успішно закінчили Правничий коледж, що стало для них стартом для здобуття відповідної юридичної професії»
З вітальним словом до студентів звернулися запрошені гості: Василь Трускавецький – суддя господарського суду Львівської області, Роман Тимофіїв –голова ЕК, керівник адвокатського об’єднання, Мар’яна Мосійчук – головний спеціаліст прокуратури Львівської області, Марія Муха – приватний нотаріус Городоцького нотаріального округу.
На завершення урочистої академії студентів Правничого колежу було відзначено грамотами «За успіхи у навчанні» та «За активну участь у студентському житті та особистий внесок у розвиток Правничого коледжу».