У Правничому коледжі відбулась Лекція «круглий стіл» щодо дотримання законодавства про працю

11.12.2017 | 17:25

11.12.2017р. в Правничому коледжі відбулась Лекція «круглий стіл» щодо дотримання законодавства про працю для студентів II курсу денної форми навчання. До даного заходу було залучено головного державного інспектора праці відділу дотримання законодавства про працю та загальнообов’язкове державне страхування Головного управління Держпраці Меленюк Галину Степанівну.

Галина Степанівна розпочала лекцію з поняття трудового договору, а саме його умов, форми , строків та видів. Що стосувалось припинення трудового договору, то було докладно описано, як це відбувається на підприємствах, установах, організаціях та, які саме порушення виникають з даного питання.

Студенти брали активну участь в обговоренні та задавали цікаві питання, а саме: про травматизм на виробництві та його захист; особливості працевлаштування неповнолітніх; чи допомагає Держпраця відстояти права незаконно звільненого працівника тощо. Галина Степанівна надала повну, обґрунтовану відповідь, що стосувалась вищевказаних питань.

Цікавим було те, що інспектор праці в повному обсязі розповіла про сам хід перевірок, навела приклади, що стосуються порушення законодавства про працю і які порушення зустрічаються найчастіше.

Дякуємо, Галині Степанівні за надану інформацію, що стосується порушень законодавства про працю і сподіваємось, що отримані знання залишаться в пам’яті студентів і стануть в пригоді у майбутній діяльності у сфері права.