Студенти та викладачі Правничого коледжу долучились до зустрічі з новопризначеними суддями Верховного Суду – випускниками юридичного факультету Університету

14.12.2017 | 21:20

В Дзеркальній залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч із новопризначеними суддями Верховного Суду – випускниками юридичного факультету Університету до якої долучились студенти та викладачі Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.
Захід відбувся в рамках реалізації проекту «Дякую, Alma Mater! Чесний суд, корінням із студентства». Львівський національний університет імені Івана Франка перейняв естафету всеукраїнських зустрічей на тему «Верховний Суд – нова філософія судової влади».
Під час спілкування новопризначені судді Верховного Суду поділилися досвідом проходження конкурсу, а також розповіли про основні завдання своєї роботи і значення, яке має навчання у Львівському університеті.
Зокрема, розповідаючи про перебіг конкурсу, судді наголосили на високому рівні його організації і складнощах деяких завдань. Втім, уже тепер висловлюють сподівання на активну і плідну працю, спрямовану на домінування принципу верховенства права в українському суспільстві.
Також нові судді Верховного суду розповіли про виклики, які перед ними стоять, принципи функціонування правової системи і цілі, яких планують досягти творці реформи суду. Вони наголосили, що основними векторами філософії Верховного Суду є справедливість, компетентність, непідкупність й відкритість для людей. За словами їх словами, ключові принципи нового Верховного Суду – європейська якість рішень, ефективність, сталість та єдність практики, внутрішня та зовнішня комунікація, а також запобігання корупції.