Студенти Правничого коледжувзяли участь у флеш-мобі, присвяченому Дню вишиванки.

18.05.2019 | 20:40

16 травня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відзначав Всесвітній день вишиванки. Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у флеш-мобі, присвяченому цьому святковому дню. Учасники заходу спільно виконали Гімн України.
Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник, подякувавши усім за участь в акції, зазначив, що вишиванка є одним із найяскравіших символів української національної та громадянської свідомості.
Нагадаємо:Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня . Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив’язане до жодного державного чи релігійного. У цей день кожен охочий може долучитись до свята, одягнувши вишиванку на роботу, до університету, школи чи садочка.