Студенти Правничого коледжу зустрілися із представником Міжнародного суду ООН (Associate Legal Officer at the International Court of Justice) Владиславом Лановим.

20.04.2017 | 15:43

Ми продовжуємо добру традицію Правничого коледжу ‒ зустрічатися і спілкуватись з відомими та цікавими людьми, професіоналами нашого фаху. Сьогодні у гостях був представник Міжнародного суду ООН (Associate Legal Officer at the International Court of Justice) Владислав Лановий.
Під час зустрічі студенти були поінформовані про повноваження Міжнародного Суду ООН та про порядок звернення, а також обговорили юридичні аспекти міжнародного права та перспективи України в Міжнародному Суді , проаналізували окремі положення Статуту ООН. Наприкінці зустрічі студенти цікавились можливістю стажування і працевлаштування в даному органі та висловили побажання в подальшій організації таких заходів.