Студенти Правничого коледжу взяли участь у VIII міжвузівській науковій англомовній студентській конференції на тему: “Crisis. Action. Solutions. / Криза. Дія. Рішення.”

07.11.2019 | 11:24

31 жовтня 2019 року на базі Львівського торговельно-економічного університету відбулась VIII міжвузівська наукова англомовна студентська конференція на тему: “Crisis. Action. Solutions. / Криза. Дія. Рішення.” У конференції взяли участь студенти різних навчальних закладів, а зокрема: Правничого коледжу, Львівського Торговельно-економічного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка (юридичного та філософського факультетів), Національного лісотехнічного університету.

З доповідями виступило 16 студентів. Такі студенти Правничого коледжу, як Глова Анна, Пиняга Юлія та Гудим Валерія підготували доповіді та презентації разом із викладачем Сорокою Галиною. У своїх доповідях студенти розкрили актуальні питання, щодо української та міжнародної криз, економічної та фінансової криз, екологічної кризи, кризи у галузі трудового права та судової системи, кризи у стосунках, кризи у публічному управлінні та менеджменті та кризи XXI століття. Цікавими були наукові доповіді студентів, які дослідили причини української кризи та запропонували шляхи її вирішення.

Усі учасники були активними впродовж конференції, задавали питання доповідачам, а також дискутували на відповідні теми. У своїх доповідях студенти підняли питання , які є актуальними сьогодні, та закликали до дії, заради вирішення цих проблем.

Дякуємо усім студентам, викладачам, організаторам за активну участь у підготовці та проведенні цієї конференції!