Студенти Правничого коледжу відвідали творчу зустріч.

07.09.2016 | 23:21

7 вересня 2016 в Актовій залі Університету відбулась творча зустріч із Почесним доктором Львівського національного університету імені Івана Франка, відомим українським поетом, Героєм України Дмитром Павличком та з головою Шевченківського комітету, письменником, дипломатом Юрієм Щербаком, яку відвідали студенти та викладачі Правничого коледжу.
Зустріч відкрив ректор Університету Володимир Петрович Мельник, який звернув увагу студентів на те, що сьогодні, на прикладі наших гостей, можна побачити, як багато може зробити одна особа, коли вона відповідальна за долю нації.
Дмитро Васильович, випускник Львівського національного університету імені Івана Франка, зазначив, що щасливий знову бути у стінах рідного навчального закладу: «Вірю, що з Львівського національного університету імені Івана Франка не виходять без українського заряду, франківського націоналізму, що спрямований на перебудову нашої свідомості, створення нації».
Під час зустрічі відбулась презентація книг Дмитра Павличка («Спогади») та Юрія Щербака ( «Зброя судного дня»).
Наприкінці зустрічі присутні мали змогу поставити запитання гостям.
На цьому заході вдалось налагодити діалог безпосередньо між тими, хто творив історію, збагачував культуру, мистецтво України та молоддю, яка буде вирішувати долю України в майбутньому. Адже, як зазначив проректор з науково-педагогічної роботи Ярослав Іванович Гарасим на початку зустрічі, що дорогою до правди є вільна дискусія освічених людей.
Ректор подякував гостям за цю зустріч та за дар у будь-яких життєвих обставинах залишатися відкритими та щирими.

Павличко Павличко2 Паличко3 Павличко4