Студенти Правничого коледжу відвідали концерт «Життя обірвана струна…» на відзначення 70-ї річниці від дня народження видатного українського композитора і поета Володимира Івасюка.

18.05.2019 | 17:29

Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали концерт «Життя обірвана струна…» на відзначення 70-ї річниці від дня народження видатного українського композитора і поета Володимира Івасюка.
В Актовій залі по новому зазвучали вже добре знайомі мелодії пісень Володимира Івасюка. Це були яскраві виступи мистецьких колективів, які вкотре акцентували на неординарності та майстерності одного із основоположників української естрадної музики.

Довідково;Володи́мир Миха́йлович Івасю́к 4 березня 1949, в Чернівецькій області,
Один з основоположників української естрадної музики . Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець.
18 травня 1979 його знайдено повішеним у Брюховицькому лісі під Львовом. Офіційна версія — самогубство — викликала сумнів громадськості як того часу, так і тепер.
Похорон Володимира Івасюка 22 травня 1979 у Львові перетворився на масову акцію протесту проти радянської влади.