Студенти Правничого коледжу провели лекцію з Кримінального права України для учнів шкіл міста Яворова

Незнання закону не звільняє від юридичної відповідальності.Саме цей вислів став основою для проведення лекцій студентами, разом із викладачем Кримінального права, учням шкіл міста Яворова 7-11 класів.

Основним завданням таких зустрічей було донести учням, що саме вони будуть нести відповідальність за вчинені ними протиправні діяння, а саме розповісти про злочини, відповідальність за які наступає з 14 років.

В ході даної зустрічі студенти могли зробити висновок, що хоч викладачем/вчителем бути і не так легко, як здається зі сторони учнів/студентів,Однак, це цікавий та безцінний досвід,що надає можливість не лише для здобуття нових теоретичних знань, а й набуття нового практичного досвіду у даній сфері.