Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь в урочистому покладанні квітів до пам’ятника Маркіянові Шашкевичу у Львові.

6 листопада 2017 року студенти та викладачі Львівського національного університету імені Івана Франка відзначила 206 річницю від дня народження письменника, духовного просвітителя, натхненника національного пробудження Галичини, випускника Львівського університету Маркіяна Шашкевича.

Після урочистого покладання квітів народний артист України Святослав Максимчук продекламував вірші, присвячені Маркіянові Шашкевичу, а хористи заслуженої капели «Трембіта» виконали «духовний гімн» «Молитва за Україну».