Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь в судовому засіданні з розгляду цивільної справи у Личаківському районному суді міста Львова.

18.04.2016 | 17:38

Судове засідання з розгляду цивільної справи щодо визнання будинку набутим за час шлюбу та права власності позивача на 1/2 частину будинку.
Участь у судовому засіданні дозволила студентам поглибити набуті теоретичні знання, а також ознайомитися з особливостями судового розгляду цивільних справ та правовим статусом учасників цивільного процесу.

суд6 суд7