Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка долучились до низки заходів, спрямованих на підвищення рівня навик побудови успішної кар’єри.

30.03.2017 | 21:14

Протягом 28-29 березня 2017 року студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка мали нагоду стати учасниками одразу кількох заходів, спрямованих на підвищення рівня навик побудови успішної кар’єри. Таку можливість студенти отримала під час тренінгів, які передують проведенню Форуму кар’єри у Львівському університеті.
28 березня 2017 року рекрутер Львівської консалтингової групи Оксана Абраменко провела майстер-клас «Як написати резюме, яке працює», а 29 березня 2017 року у Львівському університеті відбулися ще дві події: майстер-клас,який провів віце-президент ІТ-компанії Vertalab Михайло Свистун «Як знайти свою першу хорошу роботу» і тренінг від керівника проекту «STUDLAVA», студентки кафедри менеджменту економічного факультету Львівського університету Олесі Гавришко «Який досвід потрібен студентам і як його здобути».