Студенти Правничого коледжу долучились до студентського маршу, присвяченому Дню Гідності та Свободи!

21.11.2019 | 19:50

Сьогодні студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали заходи з нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи і шостої річниці початку Революції Гідності,які відбулися на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку та Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні у м. Львові. У серці міста зібралися очільники області та міста, молодь та громадськість,щоб згадати,як розпочинався Євромайдан, як студентська молодь вийшла на мирні протести майже на всіх площах країни. Також присутні згадали та віддали шану усім загиблим на Майдані, усім хто пожертвували життя за вільну і незалежну Україну.

Саме 21 листопада в Україні розпочалися Помаранчева революція 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Ці події змінили історію нашої країни.А найтрагічнішою стала для українців боротьба за справедливість,що почалася рівно 6 років тому з Євромайдану. Згодом ця акція перетвориться в Революцію гідності та свободи. Протест у центрі столиці назвали Євромайданом,а найбільш активними його учасниками стали студенти. Ще через кілька днів мирна акція серед ночі перетвориться на жорстоке побоїще. Революція гідності та свободи стала однією з найтрагічніших сторінок в історії сучасної України та назавжди змінила країну та українців.