Студенти Правничого коледжу долучились до пісенного флешмобу з нагоди 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка

06.03.2019 | 16:33

4 березня 2019 року біля пам’ятника Володимиру Івасюку, викладачі та працівники Львівського національного університеу імені Івана Франка разом зі школярами та громадськістю міста провели пісенний флешмоб до 70-річчя від дня народження композитора. Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка також долучились до акціїї.

У виконанні учасників звучала знаменита «Червона рута», а також «Я піду в далекі гори» і «Водограй». На знак шани і пам’яті про видатного українця представники Університету залишили біля пам’ятника Володимирові Івасюку букети квітів.

Довідково. Володи́мир Миха́йлович Івасю́к народився 4 березня 1949 в Чернівецькій області. Він є одним з основоположників української естрадної музики . Автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до кількох спектаклів. Професійний медик, скрипаль, чудово грав на фортепіано, віолончелі, гітарі, майстерно виконував свої пісні. Неординарний живописець.
18 травня 1979 його було знайдено повішеним у Брюховицькому лісі під Львовом. Офіційна версія — самогубство — підлягала сумніву громадськості як 1979, так і тепер.
Похорон Володимира Івасюка 22 травня 1979 у Львові перетворився на масову акцію протесту проти радянської влади.