Студенти І курсу Правничого коледжу відвідали Наукову бібліотеку Львівського національного університету імені Івана Франка

13.10.2017 | 14:41

Бібліотека – це той храм, де завжди
народжується і зберігається духовність
(В. Сухомлинський)

Студентам І курсу Правничого коледжу ЛНУ імені Івана Франка гостинно відчинила свої двері одна з найдавніших бібліотек України – Наукова бібліотека Львівського національного університету імені Івана Франка.
Заснована у 1608 р. як навчальна книгозбірня школи при єзуїтському колегіуму, сьогодні у своїх фондах вона нараховує понад 3 млн. книг і має змогу надати інформаційні послуги понад 40 тис. осіб, серед них не лише студенти, аспіранти та науковці нашого Університету, а й шукачі наукової інформації з усіх куточків нашої Батьківщини.
Ознайомча лекція-практикум провела студентів усіма користувацькими залами бібліотеки, супроводжувалася історичними фактами, знайомила з правилами роботи бібліотеки, її фондами, каталогами та інформаційними ресурсами.
Сподіваємося, що наші студенти стануть частими гостями цієї бібліотеки, а отримана інформація допоможе їм бути своїми у цій царині мудрості.