Студенти 2 курсу Правничого коледжу поринули у світ Правосуддя у стінах Восьмого апеляційного адміністративного суду та Львівського Апеляційного Суду.

16.05.2019 | 10:31

«Теорія без практики – мертва, практика без теорії – небезпечна»! Ці слова несуть в собі великий зміст. Важливо отримати якісні теоретичні знання, але ще важливіше – застосувати їх на практиці, вийшовши зі стін вишу у «велике життя». 13-14 травня 2019 року студенти 2 курсу Правничого коледжу поринули у світ Правосуддя у стінах Восьмого апеляційного адміністративного суду та Львівського Апеляційного Суду. Зазирнули у внутрішню роботу суду: в зали судових засідань, де вирішуються людські долі, у кабінети суддів, де вирує кропітка робота з кожною справою, помічників суддів та інших відділів організаційного забезпечення розгляду справ!
До студентів донесли важливість ніколи не зупинятися на досягнутому, підвищувати свій професійний рівень, дотримуватись високих моральних стандартів – доброчесності, гідності, принциповості – та відновити віру громадян України у справедливість!
Студенти Франкового університету на даному заході представили себе як перспективні майбутні правники і вже отримали запрошення у майбутньому спробувати себе у ролі працівників суду!

Більше тут➡️ https://8aa.court.gov.ua/sud4857/pres-centr/news/707193/