Зустріч з екс-студентським мером Львова Євгеном Филипцем щодо ролі студентського самоврядування у забезпеченні якості вищої освіти.

Ефективне студентське самоврядування сприяє гармонійному розвитку навчального закладу; саме завдяки студентському самоврядуванню навчальний заклад може відчути себе єдиною корпорацією, де панують партнерські стосунки, атмосфера взаємодії та взаєморозуміння; завдяки студентським ініціативам можна визначати нові напрями розвитку поза навчальної діяльності, вдосконалювати навчальний процес, не зупинятися на досягнутому, навчаючи навчатися самим; розвинуте та активне студентське самоврядування може стати додатковим фактором, що впливає на вибір абітурієнтом навчального закладу; якщо студентське самоврядування розглядається керівництвом навчального закладу як невід’ємна частина навчально-виховного процесу, то гарантується набуття навичок практичної діяльності й стажування, на відсутність яких часто нарікають випускники та роботодавці.

Саме про ці та інші питання студентського самоврядування йшлося під час зустрічі з екс-студентським мером Львова Євгеном Филипцем, який належить до тієї категорії правників, які знають питання студентського самоврядування із власного практичного досвіду. Зокрема йшлося про роль студентського самоврядування в забезпеченні якості вищої освіти. Адже, як зазначив Євген, маючи своє представництво у вчених радах та органах громадського самоврядування, студенти можуть реально впливати на рівень організації навчального процесу та його забезпечення, а отже, й на якість освіти.

Самоврсайт2 Самоврсайт3