В Правничому коледжі відбулась зустріч студентів із начальником Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярославом Івановичем Жукровським на тему «Змішана система виконання судових рішень».

В Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась зустріч студентів із начальником Головного територіального управління юстиції у Львівській області Ярославом Івановичем Жукровським на тему «Змішана система виконання судових рішень». Важливість таких занять переоцінити неможливо, тим більше такого рівня. Директор Правничого коледжу Цікало Володимир Ігорович, представляючи запрошеного гостя наголосив на тому, що Ярослав Жукровський є випускником Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка та зазначив « Не завжди рішення суду забезпечує реалізацію захисту прав особи. В переважній більшості випадків завершальною стадією захисту прав та інтересів особи є виконання судових рішень. Тобто, щоб рішення суду було реалізовано, воно повинно бути виконано. Ярослав Іванович розповість Вам сьогодні про особливості цієї остаточної стадії захисту прав та інтересів особи на прикладі змішаної система виконання судових рішень». В процесі зустрічі студенти отримали унікальну можливість безпосередньо поспілкуватися з головним юристом області. Крім тематики даної зустрічі було розглянуто низку питань, пов’язаних із завданнями, які сьогодні стоять перед сферою юстиції, перспективами розвитку, шляхами боротьби із корупцією, працевлаштуванням в управлінні і правовим захистом громадян. Оскільки, молодь є найбільшим контингентом користувачів мережі Інтернет особливу зацікавленість, звичайно, у студентів викликають нові онлайн-сервіси Мін’юсту. Студенти ставили запитання доповідачеві, брали участь в обговоренні важливих проблем та вдавалися до конструктивної дискусії.