В Правничому коледжі відбулась лекція з трудового права Украіни на тему “Види зміни умов трудового договору“, до якоі було залучено провідного спеціаліста відділу з питань персоналу та кадрового забезпечення Львівського окружного адміністративного суду к.ю.н. Горуйко Христину Павлівну.На даному заході запрошений гість розповіла про особливості змін істотних умов праці у державній службі відповідно до ЗУ “Про державну службу”,який набув чинності 1 травня 2016р.Дякуємо Горуйко Христині Павлівні за надану інформацію і сподіваємось,що отримані знання стануть в пригоді у діяльності в сфері права.