Літературний сатирично-гумористичний концерт за участі Анатолія Паламаренка “Сміх крізь сльози”

19 травня в Актовій залі Львівського національного університету імені Івана Франка відбувся літературний сатирично-гумористичний концерт за участі Анатолія Паламаренка “Сміх крізь сльози”, у якому взяли участь студенти першого курсу Правничого коледжу.
У День вишиванки студенти мали можливість слухати уривки з творів Т.Шевченка, І.Нечуя-Левицького, С.Васильченка, Остапа Вишні, І. Франка, П.Глазового у неперевершеному виконанні народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Т. Г. Шевченка Анатолія Паламаренка!
Звертаючись до молоді, український майстер художнього слова наголосив, що саме у книжках найбільші духовні вітаміни!

Паламар2 Паламар