Лекція на тему : “Безпека на дорозі-безпека життя” в межах тижня безпеки дорожнього руху.

18 травня 2016 року на виконання листа Міністерства освіти і науки України від 10.03 2016 №1/9-121 в межах Тижня безпеки дорожнього руху, що триває в Україні з 16 по 22 травня старший інспектор Головного управління превентивної діяльності Національної поліції у Львівській області Галина Лемішко прочитала лекцію студентам Правничого коледжу на тему: “Безпека на дорозі-безпека життя”, де розповіла про основні причини автопригод та звернула увагу на особливості руху пішоходів у темну пору доби, наголосивши на важливість використання світловідбиваючих елементів. Звертаючись до студентів, представниця поліції закликала їх завжди дотримуватися правил дорожнього руху та показувати приклад іншим учасникам, адже життя людини має дуже велику цінність, а безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя!

безпека др 3 безпека др3 безп др 6 бдр7 безп др5 безпека др