День відкритих дверей у Львівському окружному адміністративному суді

У Львівському окружному адміністративному суді 8 жовтня 2015 року було проведено День відкритих дверей  для студентів I курсу Правничого коледжу з метою підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, формування у них поваги до права, а також побудови правового діалогу між судовою владою та суспільством задля покращення доступу до правосуддя,.

Програма проведення Дня відкритих дверей включала в себе ознайомлення з історією становлення адміністративної юстиції та  утворення Львівського окружного адміністративного суду, юрисдикцією адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ, порядоком звернення до суду, процесуальний порядок  розгляду справ.

А також студентам провели екскурсію приміщенням суду: відвідування робочих кабінетів, огляд залів судових засідань, інформаційних стендів, інноваційних технологій, що сприяють роботі суду і громадян.

Під час даного заходу  студентам було надано можливість відчути себе учасниками судового процесу, побувавши у залі для судових засідань під час розгляду адміністративної справи.

Сповнені приємних вражень від проведеного заходу, студенти висловили бажання стосовно подальших зустрічей.

ОАС2 ОАс1 ОАС3