Студентка Правничого коледжу відвідала Міжнародну науково-практичну конференцію «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах»

13.11.2017 | 10:20
      Студентка групи ПРК-22с Правничого коледжу Львівського національного університету ім. Івана Франка, Хільчук Олександра. відвідала Міжнародну науково-практичну конференцію «Теорія та практика протидії злочинності у сучасних умовах», яка відбулась на базі Львівського державного університету внутрішніх справ 10 листопада 2017 року. Співорганізаторами форуму виступили Консультативна місія Європейського Союзу в Україні, Вища школа поліції в м. Щитно та Львівська міська рада. Участь у конференції взяли науковці з усіх куточків України, працівники Національної поліції України, Національного антикорупційного бюро України, органів прокуратури і суду, державної влади та місцевого самоврядування. До роботи форуму також долучились представники КМЄС в Україні, делегації з Республіки Польща (Вища школа поліції у м. Щитно, Вища школа безпеки у м. Перемишль, Міська комендатура поліції в м. Перемишль, Вища школа маркетингового управління та іноземних мов у м. Катовіце) та Чеської Республіки (Освітній комплекс поліцейської освіти та підготовки).