21.07.2016 | 12:40

Протягом 10-17 липня 2016 року представники Правничого коледжу: директор Цікало Володимир та викладач цивільного права Бек Юліан взяли участь у міжнародному симпозіумі “Актуальні питання медичного права в Німеччині, Європейському Союзі та Україні”. Захід відбувався на базі кафедри цивільного права Університету імені Людвіга та Максиміліана у Мюнхені. Окрім самого симпозіуму, делегати коледжу відвідали Український Вільний Університет у Мюнхені, побували біля могили Степанові Бандері, були присутніми у судовому засіданні при розгляді цивільного спору медичної спеціалізації.

МП МП1 МП2 МП4 МП5 МП6