Профорієнтаційний захід присвячений Всесвітньому Дню прав людини для старшокласників

З метою ознайомлення з професією юриста студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка провели профорієнтаційний захід присвячений Всесвітньому Дню прав людини для учнів випускних класів в школах , де вони навчалися.

Адже, вибір професії – надзвичайно важливий і відповідальний крок у житті кожної людини: відповідальний не лише перед самим собою, а й перед іншими людьми

Майбутнім абітурієнтам була надана детальна інформація про навчання в Правничому коледжі, галузі працевлаштування випускників, правила вступу , перелік дисциплін зовнішнього незалежного оцінювання, особливості організації навчального процесу, інформативні курси.
Старшокласники з цікавістю слухали інформацію про коледж і ставили питання щодо умов вступу, проживання та студентського дозвілля .

На завершення учні подякували за гарну зустріч та висловили побажання про продовження таких заходів на майбутнє. В свою чергу студенти розмістили інформаційні буклети з відповідними контактами на дошках оголошень у школах.

Підсумком проведеної роботи стала зацікавленість директорів шкіл та старшокласників у проведенні профорієнтаційних заходів, які спрямовані на активізацію діяльності та підвищення якості навчання для майбутніх студентів

Список шкіл в яких студенти Правничого коледжу проводили  профорієнтаційні  зустрічі