Новини

Вітання з нагоди Нового року і Різдва Христового!

31.12.2017 | 12:21

Шановні викладачі, студенти та працівники Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка! Щиро вітаємо Вас з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай ці світлі свята увійдуть до Вашої оселі миром, добром, щирими друзями, привнесуть злагоду і гармонію. Щастя, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань!

Читати »

З нагоди Дня адвокатури України відбулась зустріч студентів Правничого коледжу з адвокатами Василем Медведем та Тарасом Радковським

21.12.2017 | 10:18

19 грудня до Дня адвокатури України відбулась зустріч студентів Правничого коледжу з адвокатами Василем Медведем та Тарасом Радковським. У наш час адвокат несе на собі підвищену відповідальність у захисті прав та свобод громадян, його праця є надзвичайно важливою як для суспільства в цілому, так і для кожної окремої людини, права якої було порушено. Запрошені представники даної професії успішно закінчили Правничий коледж Львівського національного університету імені Івана Франка, що стало для них стартом для здобуття відповідної юридичної професії.
На зустрічі говорили...

Читати »