Новини

Студенти Правничого коледжу зустрілись з патентним повіреним, керівником патентно-юридичної компанії «Черкашин та партнери» Валерієм Федоровичем Черкашином

23.11.2017 | 19:11

22 листопада 2017 року відбулася зустріч студентів Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка з патентним повіреним, керівником патентно-юридичної компанії «Черкашин та партнери» Черкашином Валерієм Федоровичем.
Сьогодні законодавство всіх країн світу з метою якісного складання заявок на реєстрацію або патентування об’єктів інтелектуальної власності передбачає спеціальну категорію юриста в особі патентного повіреного. На практиці, патентний повірений є посередником між Заявником та Патентним відомством.

Як зазначив Валерій Федорович , на сьогоднішній день інноваційний розвиток економіки держави неможливий без активної творчої діяльності...

Читати »

В Правничому коледжі відбулась інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?»

22.11.2017 | 21:46

В Правничому коледжі відбулась інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» між студентами перших курсів. Було створено чотири команди по п’ять учасників у кожній. (Фортуна, “Legends”, “Winners”, “Фенікс”). Для гри були запропоновані питання з теорії держави і права, історії, судових і правоохоронних органів, а також була рубрика «Різне», в якій питання були сформовані із відеозвернень студентів юридичних факультетів інших Вузів. Учасники активно обговорювали питання, давали цікаві та неоднозначні відповіді. Учасники та глядачі отримали масу задоволення та емоцій, а головне – перевірили свої знання. Метою...

Читати »

Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка долучились до відкриття виставки «Революція Гідності. Пам’яті Небесної сотні»

20.11.2017 | 16:54

20 листопада студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка долучились до відкриття виставки «Революція Гідності. Пам’яті Небесної сотні», що відбулося у приміщенні Музею визвольної боротьби України. 

Читати »

Студенти Правничого коледжу зустрілися з Романом Маселком

13.11.2017 | 12:41

9 листопада 2017 року у Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулася зустріч з Романом Маселком – одним із найвідоміших та найактивніших «адвокатів Небесної Сотні», захисником прав Автомайдану, представником потерпілих «майданівців» і їхніх родин у судах та Генпрокуратурі, членом Адвокатської дорадчої групи, членом Громадської ради доброчесності, головою Ради громадського контролю при НАБУ, експертом судової групи РПР.
Директор Правничого коледжу Володимир Цікало, представляючи гостя, зауважив, що Роман Маселко є випускником Львівського національного університету імені Івана Франка, а зараз представляє Громадську...

Читати »

В Правничому коледжі відбулось традиційне осіннє свято “Міс Правничий коледж”

10.11.2017 | 17:15

Нещодавно в Правничому коледжі відбулось традиційне осіннє свято під назвою “Міс Правничий коледж”. 10 найгарніших дівчат коледжу боролися за звання найпривабливішої. Вимогливе журі могло оцінити конкурсанток під час дефіле як у ділових костюмах, так і у вечірньому вбранні. Учасниці змогли підкорити не лише своєю красою і талантами, а й умінням доводити власні переконання і знання, відповідаючи на складні запитання в рамках інтелектуального конкурсу.
Завершився вечір оголошенням довгоочікуваних результатів. А вони такі:
Міс Грація та Міс Глядацький симпатій – Мучинська Юлія Читати »