Новини

Студенти Правничого коледжу долучились до вшанування пам’яті всіх українців, які пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та незалежність України.

27.05.2019 | 10:58

Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка долучились до вшанування пам’яті всіх українців, які пожертвували власним життям у боротьбі за свободу та незалежність України.
Представники влади міста та області, духовенства, громадськості у цей день поклали квіти до пам’ятника Степану Бандері та іншим борцям за волю України. На площі біля пам’ятника у супроводі оркестру присутні виконали Державний Гімн України, відбулося громадське віче….

Після урочистостей учасники заходу традиційно вирушили до пам’ятника Тарасові Шевченку. За маршрутом ходи відбулися зупинки для вшанування визначних діячів...

Читати »

Вітаємо інспектора відділу кадрів Правничого коледжу Барсученко Раїсу Миколаївну з уродинами!

26.05.2019 | 13:41

Вітаємо інспектора відділу кадрів Правничого коледжу Барсученко Раїсу Миколаївну з уродинами
У радісний і світлий день Вашого народження хочемо побажати щасливого сьогодні і радісного завтра, красивих мрій і їх здійснення! Хай кожен день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами і плідною працею. Щастя і радощів у домівку, здоров’я і благополуччя родині, натхнення і творчості. Хай сонце заглядає у вікна, а щастя в серце!

Читати »

Вітаємо викладача Правничого коледжу Левковича Володимира Володимировича з уродинами!

20.05.2019 | 12:40

Вітаємо викладача Правничого коледжу Левковича Володимира Володимировича з уродинами!
Бажаємо щирих усмішок, благополуччя в родині, побільше здоров’я, радості, успіхів у всіх Ваших починаннях, краси душі і сяйва в очах, підтримки Ваших друзів і рідних, позитивних емоцій, приємних моментів і сонячних днів!

 

Читати »

Студенти Правничого коледжувзяли участь у флеш-мобі, присвяченому Дню вишиванки.

18.05.2019 | 20:40

16 травня 2019 року Львівський національний університет імені Івана Франка відзначав Всесвітній день вишиванки. Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка взяли участь у флеш-мобі, присвяченому цьому святковому дню. Учасники заходу спільно виконали Гімн України.
Ректор Університету, член-кореспондент НАН України, професор Володимир Мельник, подякувавши усім за участь в акції, зазначив, що вишиванка є одним із найяскравіших символів української національної та громадянської свідомості.
Нагадаємо:Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого...

Читати »

Студенти Правничого коледжу відвідали концерт «Життя обірвана струна…» на відзначення 70-ї річниці від дня народження видатного українського композитора і поета Володимира Івасюка.

18.05.2019 | 17:29

Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка відвідали концерт «Життя обірвана струна…» на відзначення 70-ї річниці від дня народження видатного українського композитора і поета Володимира Івасюка.
В Актовій залі по новому зазвучали вже добре знайомі мелодії пісень Володимира Івасюка. Це були яскраві виступи мистецьких колективів, які вкотре акцентували на неординарності та майстерності одного із основоположників української естрадної музики.

Довідково;Володи́мир Миха́йлович Івасю́к 4 березня 1949, в Чернівецькій області,
Один з основоположників української естрадної музики . Автор 107 пісень, 53 інструментальних...

Читати »