Новини

У Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась зустріч студентів з виконувачем обов’язків директора територіального управління ДБР, розташованого в місті Львові, Віталієм Стецьом .

15.03.2019 | 14:23

14 березня 2019 відповідно до плану заходів Університету, в Правничому коледжі Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась зустріч студентів з виконувачем обов’язків директора територіального управління ДБР, розташованого в місті Львові, Віталієм Стецьом .
Директор Правничого коледжу Володимир Цікало, представляючи шановного гостя зауважив, що ДБР не є правоохоронним органом в класичному розумінні, а відповідно до закону є центральним органом виконавчої влади, що здійснює правоохоронну діяльність. Також Володимир Ігорович закликав студентів після ознайомлення із особливостями організації та діяльності ДБР скористатися можливістю поставити...

Читати »

Студенти Правничого коледжу долучились до пісенного флешмобу з нагоди 70-річчя від дня народження Володимира Івасюка

06.03.2019 | 16:33

4 березня 2019 року біля пам’ятника Володимиру Івасюку, викладачі та працівники Львівського національного університеу імені Івана Франка разом зі школярами та громадськістю міста провели пісенний флешмоб до 70-річчя від дня народження композитора. Студенти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка також долучились до акціїї.
У виконанні учасників звучала знаменита «Червона рута», а також «Я піду в далекі гори» і «Водограй». На знак шани і …пам’яті про видатного українця представники Університету залишили біля пам’ятника Володимирові Івасюку букети квітів.

Довідково. Володи́мир Миха́йлович Івасю́к...

Читати »

Вітаємо Новосядло Ірину Юріївну з уродинами!!!

25.12.2018 | 18:21

Вітаємо викладача Правничого коледжу Новосядло Ірину Юріївну з уродинами!!!

 Нехай любов незгасно світить,
Хай доля радісно співа,
Для Вас усі найкращі квіти
І найласкавіші слова.
Бажаєм Вам життя прожити
Без сліз, без горя, без біди.
Нехай воно щасливим буде
Сьогодні, завтра і завжди!

Читати »

Вітаємо з уродинами заступника директора з навчальної роботи Суховерську Зіновію Зеновіївну!

21.12.2018 | 12:30

Щиро вітаємо  заступника директора з навчальної роботи,  викладача Правничого коледжу Суховерську Зіновію Зеновіївну з уродинами!
Бажаємо радості, любові, благополуччя та достатку. Ви завжди сповнені ідей та енергії для втілення їх у життя. Бажаємо вам кар’єрного зростання і безмежних можливостей! У роботі – успіху й терпіння, а у справах – вічного горіння.

Читати »