На посаду директора Правничого коледжу обрали Володимира Ігоровича Цікала

15.03.2016 | 21:34

2016-03-11-council-03           12800203_982580528491538_5592317767070636256_n

Під час засідання Вченої ради Львівського національного університету імені Івана Франка (протокол №16/3) 11 березня 2016 року обрали деканів факультету педагогічної освіти та фізичного факультету, а також директорів Правничого, Педагогічного та Природничого коледжів.

З передвиборними програмами виступили: кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри педагогіки Дмитро Герцюк, доцент кафедри цивільного права та процесу, кандидат юридичних наук Володимир Цікало, доктор фізико-математичних наук, професор Петро Якібчук, заступник директора Природничого коледжу з наукової і навчально-виховної роботи Марія Дзіковська, спеціаліст вищої категорії, кандидат історичних наук, викладач історії України Оксана Сурмач.

Після виголошення передвиборних програм претенденти на посади деканів факультетів і директорів коледжів відповіли на запитання колег щодо реалізації представлених програм.

Члени Вченої ради взяли активну участь в обговоренні кандидатур претендентів на посади деканів факультетів і директорів коледжів.

За результатами таємного голосування деканом факультету педагогічної освіти обрали завідувача кафедри педагогіки Дмитра Герцюка. Фізичний факультет очолив професор Петро Якібчук.

Директорами коледжів стали: Педагогічного – Оксана Сурмач, Природничого – Марія Дзіковська, Правничого – Володимир Цікало.