Директор Правничого коледжу, Володимир Цікало взяв участь у семінарі для суддів господарських судів на тему: “Проблемні питання, що виникають під час розгляду господарськими судами корпоративних спорів”

03.03.2017 | 15:07

2 березня 2017 року директор Правничого коледжу, доцент Володимир Цікало взяв участь у семінарі для суддів господарських судів на тему: “Проблемні питання, що виникають під час розгляду господарськими судами корпоративних спорів”, який був проведений спільно Львівським регіональним відділенням Національної школи суддів України та Господарським судом Львівської області.

Під час семінару доцент Цікало В.І. виступив із доповіддю на тему “Окремі питання набуття, зміни та припинення прав учасників господарських товариств”, яка стала результатом його прикладних наукових досліджень. За наслідками свого виступу він сформулював рекомендації практичного характеру щодо застосування положень законодавства у сфері виникнення, переходу та припинення прав учасників повних і командитних товариств, товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю, а також акціонерів.