До уваги абітурієнтів, які ще не подали документів для прийому на навчання

31.07.2017 | 11:09

Дорогі абітурієнти Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка! Нагадуємо Вам, що прийом документів до Правничого коледжу для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «молодшого спеціаліста» за спеціальністю 081 «Право» ще не закінчився, і триває до 08 серпня 2017 року.

До 08 серпня 2017 року Ви маєте можливість подати заяву для вступу на денну або заочну форми навчання, у тому числі, на місця державного замовлення.

Прийом документів здійснюється виключно у паперовій формі, за Вашої особистої участі, в 111 аудиторії (перший поверх) головного корпусу Львівського національного університету імені Івана Франка за адресою: м. Львів, вул. Університетська, 1.

Для подання заяви на навчання абітурієнтові необхідно мати із собою:

• копію атестата про повну загальну середню освіту та додатка до нього;
  • сертифікати ЗНО з двох предметів, а саме: перший – українська мова і література (обов’язково), другий – історія України або математика або іноземна мова (один із трьох на вибір вступника);
  • документ, що посвідчує особу;
  • військовий квиток або посвідчення про приписку (для військовозобов’язаних);
  • документ, який підтверджує право на вступ за особливими умовами (за його наявності).
  • чотири кольорові фотокартки розміром 3х4.

У момент подання документів необхідно мати із собою усі оригінали для встановлення їх достовірності.

Прийом оригіналів документів розпочнеться з 09 серпня 2017 року і триватиме для вступників на бюджетну форму навчання до 12.00 год.  12 серпня, а для вступників на платну форму – до 16 серпня 2017 року.